Pasaules pacientu drošības diena – rūpējoties par drošību kopā! - Rīgas 2.slimnīca

Pasaules pacientu drošības diena – rūpējoties par drošību kopā!

17.09.2024. | Rīgas 2.slimnīca

Šodien, atzīmējot Pasaules pacientu drošības dienu, Rīgas 2. slimnīca vēlas uzsvērt savu apņemšanos nodrošināt augstāko pacientu drošības un aprūpes kvalitāti. Mūsu darbs ir vērsts uz to, lai ikviens pacients justos droši, saņemot veselības aprūpi, un lai mēs nepārtraukti pilnveidotu mūsu pakalpojumus, balstoties uz pacientu atgriezenisko saiti.

📢 Stacionāra pacientu pieredzes aptauja

Mēs aicinām jūs piedalīties mūsu stacionāra pacientu pieredzes aptaujā un palīdzēt mums veidot veselīgāku nākotni kopā! Jūsu viedoklis ir svarīgs – tas ļauj mums saprast, ko mēs darām labi un kur nepieciešami uzlabojumi. Piedaloties aptaujā, jums ir iespēja arī pateikties medicīnas personālam par rūpēm un profesionalitāti.

Kāpēc piedalīties aptaujā?

Uzlabojumi, kas balstīti uz jūsu viedokli: Jūsu atsauksmes palīdz mums pilnveidot veselības aprūpes pakalpojumus.

Atzinība personālam: Tā ir iespēja izteikt pateicību tiem, kuri rūpējas par jūsu labklājību.

Kvalitātes celšana: Jūsu iesaiste palīdz mums sasniegt augstākus veselības aprūpes standartus.

Kā piedalīties aptaujā?

1. Parakstot līgumu par veselības aprūpes pakalpojumiem, jūs sniedzat savu piekrišanu dalībai pacientu pieredzes aptaujā.
  2. Pēc izrakstīšanās no slimnīcas jums tiks nosūtīta saite uz aptauju, kuru varat aizpildīt sev ērtā laikā.
  3. Aptauja ir pilnīgi anonīma un jūs varat to pārtraukt jebkurā brīdī.

Papildu informācija: Uzziniet vairāk par pacientu pieredzes mērījumiem, apmeklējot SPKC mājaslapu: ŠEIT

Jūsu atsauksmes ir ļoti vērtīgas, un mēs novērtējam katru atbildi!

Informāciju sagatavoja:

Mārketinga un komunikācijas speciāliste