20. septembrī norisināsies valsts aizsardzības mācības «Namejs 2024″ - Rīgas 2.slimnīca

20. septembrī norisināsies valsts aizsardzības mācības “Namejs 2024″

19.09.2024. | Rīgas 2.slimnīca

Rīgas 2. slimnīca piedalīsies visaptverošās valsts aizsardzības mācībās “Namejs 2024”, kas norisinās no 3. septembra līdz 8. oktobrim visā Latvijā. Šīs mācības, kuras organizē Zemessardzes 1. Rīgas brigāde, palīdzēs stiprināt gatavību ārkārtas situācijās un sadarbību starp dažādām valsts aizsardzības un medicīnas iestādēm.

20. septembrī Rīgas 2. slimnīcā notiks praktiskās mācības, kur tiks simulēta pacientu pieņemšana un viņu medicīniskā aprūpe, sadarbojoties ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un citām institūcijām. Šādas mācības palīdzēs uzlabot mūsu spējas ātri reaģēt un koordinēti rīkoties ārkārtas situācijās.

Iedzīvotājiem mācību norises laikā lūgums ņemt vērā karavīru un militārās tehnikas pārvietošanās aktivitātes un iespējamās nelielas troksnes pie slimnīcas un citām mācību zonām. Visas aktivitātes notiks saskaņotās vietās un tiks ievērotas drošības prasības.

Sargāsim Latviju kopā!

Informāciju sagatavoja: